Hizmet Verenler için Antlaşma Metni

 1. hepsianaliz.com’da hizmet vermek için peşinat, depozito veya kira gibi ücretler ödenmez.
 2. Hizmet verenler, hizmetin sunulmasında kendi isimlerini kullanabildikleri gibi kendilerine özgü isim de belirleyebilirler.
 3. hepsianaliz.com bir reklam platformu değildir. Bu yüzden hizmet verenler, kendi web sayfalarına, sosyal medya hesaplarına, mail adreslerine ve telefon numaraları gibi özel bilgilerini paylaşarak müşterileri kendi mecralarına yönlendiremezler. Bu tür girişimlerde bulunanlar ilk seferinde uyarılır, ikinci sefer yapması halinde bu platformdan çıkarılır.
 4. hizmet verenler ile müşteriler arasındaki tüm iletişim hepsianaliz.com aracılığı ile yapılır. Bu platforma üye olanlar bu platform bünyesinde yapılan tüm iletişimin takip edileceğini bilir ve kabul etmiş sayılır.
 5. Tüm analiz hizmetlerinde müşteri memnuniyeti esastır. Bu yüzden verilen hizmet, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kapsamlı, titiz ve bir düzen içinde sunulur.
 6. Müşteri itirazlarında ve ihtilaflı durumlarda, durum hepsianaliz.com tarafından detaylı şekilde incelenir ve yapılan değerlendirme ve sonuçlara uyulması zorunludur. Yapılan değerlendirme, hizmet bedelinin kısmi veya tamamen ödenmemesi gibi sonuçlar doğurabilir.
 7. Hizmet verenler, devam eden bir analiz hizmet süreci olmamak koşuluyla hepsianaliz.com bünyesinden istediği zaman ayrılabilir.
 8. Müşterilere fiyat teklifi verilirken, komisyon ve vergi gibi giderleri göz önünde bulundurmak hizmet verenin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.
 9. hepsianaliz.com, verilen tüm hizmetlerden en az %15 komisyon alır. Verilen hizmetin büyüklüğü, tutarı ve zamanı ile yapılan özel bir antlaşmaya dayanarak, önceden bildirilmek koşuluyla, hepsianaliz.com bu oranda değişiklik yapabilir.
 10. Analiz hizmetinin bedelinin yarısı, müşteri ile hizmeti veren arasında anlaşma sağlandıktan sonra, diğer yarısı ise verilen hizmetin müşteriye teslimi ve müşteri tarafından verilecek onay sonrası hepsianaliz.com tarafından tahsil edilir. Hizmet verenin en fazla %85 oranında payı ise herhangi bir eksik veya ihtilaf olmadığının teyidi ve müşteri onayı sonrası ödenir.
 11. Tüm hizmet verenler, ilave talepleri ve önerilerini hepsianaliz@hepsianaliz.com e-posta adresi aracılığı ile iletme hakkına sahip olmakla birlikte yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.

hepsianaliz.com