Müşteriler için Antlaşma Metni

  1. Talep edilen analiz için verilen fiyat teklifi, ödenecek nihai tutardır. Hizmeti sunanlar veya hepsianaliz.com ilave ücret talebinde bulunmaz.
  2. Verilecek analizin hizmetinin ihtiyacı tam olarak karşılayabilmesi için, talebin eksiksiz tanımlanması ve şekillendirilmesi gerekmektedir ve bu müşterinin sorumluluğundadır.
  3. Hizmet bedeli ikiye bölünerek iki taksit halinde tahsil edilir. Hizmet bedelinin yarısı olan birinci taksit, hizmeti verenle anlaşmaya varılması sonrasında, ikinci yarısı ise müşterinin analiz hizmetini teslim aldıktan sonra verdiği olumlu onay sonrasında hepsianaliz.com tarafından tahsil edilir.
  4. Hizmet bedelinin tahsilatı ve hizmeti verenlere aktarımı gibi mali hususlar hepsianaliz.com tarafından gerçekleştirilir. Bu yüzden müşteriden hepsianaliz.com haricinde herhangi bir kişi veya kurum ücret talep edemez.
  5. Analiz süresi, hizmeti verenle yaptığınız görüşme sonrası size belirtilen süre kadardır.
  6. Analiz verilerinizi, analiz hizmeti verene ilettikten sonra veriler incelenir ve analizin yapılabilirliği ve ücret konularında antlaşma sağlanırsa analiz süreci başlatılır.
  7. Alınan analiz hizmetinden memnun kalınmadığı durumlarda, hepsianaliz.com tarafından titiz bir inceleme yapılır. Bu durumlarda hizmeti verene, analizin tekrar yapılması, analiz ücretinin kısmi veya tamamen iadesi gibi yaptırımlar söz konusu olabilir. Her iki tarafından da hepsianaliz.com tarafından yapılan değerlendirmeye uyması zorunludur.
  8. Alınan analiz hizmeti sürerken ve süreç sonunda her türlü talep ve öneriler destek@hepsianaliz.com adresi aracılığı ile iletilebilir. Ayrıca analiz hizmetini aldıktan sonra yapacağınız değerlendirme hepsianaliz.com’u geliştirecektir.
  9. hepsianaliz.com’a üye olan veya analiz hizmeti alan tüm müşteriler, bu hükümleri kabul etmiş sayılır.

hepsianaliz.com